Kdo všechno to s náma hraje...


NAVIGACE:

Jirka Němeček

obor působení: Akustická kytara, elektrická kytara, zpěv

Ručičky hodinek bere jako srandovní točící se hůlky, proto se stává, že netrefuje včasný příchod kamkoli. Co si nepamatuje, to se prostě nestalo. Je kromě nadšeným hráčem na všechny své kytary, taky nadšeným sportovcem. Je oblíbený mezi svými kamarády, protože kdyby tam nebyl on do koho by rejpali. Sebekritika u něj funguje, někdy až moc. Je zatím posledním z nás kdo si může dávat titul "novomanžel"

Ivan Mezlík

obor působení: Housle, akustická kytara, zpěv

Oblíbený pro svoji veselou a hravou povahu, jako kantor si dokáže nenásilnou formou zjednat respekt u dětí, na nás to však neplatí. Má rád sport, ne vždy se mu ale vyplácí, protože když si někdo může zvrtnout kotník při fotbalu – tak je to právě on! Jako zpěvák dosahuje takových výšek, že si někdy říkáme jestli ho netrápí nějaký problém?

Luboš Miřatský

obor působení: Baskytara

Je zdárným příkladem toho, že tichá voda břehy mele. Na zkoušku chodí zásadně vybaven svačinou, zřejmě počítá s tím, že se zkouška protáhne, nebo má prostě hlad.

Alena Skálová

obor působení: Hoboj, zobcová flétna

Svojí hrou na hoboj dokáže hladit, ale někdy máme pocit, že se při tom musí zákonitě udusit. :) Je nenápadným člověkem který v sobě ale skrývá velký hudební a lidský potenciál. Když si připravuje nástroj tak vydává zvuky podobné pískání na trávu. Oblíbená barva je tmavě zelená.

Aleš Bláha

obor působení: Bicí

Bubeník, který dva roky nedržel paličky v rukou, pak potkal nás a znovu si koupil bicí, které kdysi prodal. Je jedním z nepatrného množství Čechů, kteří naživo shlédli kriketové zápasy Indické ligy IPL. Hraní ZAVĚTREM kompenzuje pouštěním dráčků ve větru a provozováním buggy-kitingu.

Petr Hůla

obor působení: Pozoun

Usměvavý člověk s velkýma nohama a srdcem, který se nedávno stal otcem. Je také jediným člověkem, který má povoleno vypouštět cosi z dlouhého, lesklého, zlatého pozounu na koberec ve zkušebně.

Jarda Vondruška

obor působení: zvuk

Za všechno co slyšíte může Jarda. (Jardo, máme tě rádi.) Kabely si zásadně motá sám a jeho felicie je prostě náklaďák do kterého se vejde snad úplně všechno.